A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Михайловецький професійний аграрний ліцей

Історична довідка

Михайловецький професійний аграрний ліцей був заснований у 1938 році як сільськогосподарська школа, яка згодом переформувалась в технікум плодоовочівництва.

У 1956 році у селі Михайлівці на базі ліквідованого технікуму плодоовочівництва, відповідно до наказу Вінницького обласного управління трудових резервів СРСР було створено Михайловецьке училище механізації сільського господарства № 12; наказом Вінницького обласного управління профтехосвіти в листопаді в 1963 році Михайловецьке училище механізації сільського       господарства № 12 реорганізовано в Михайловецьке сільське професійно-технічне училище № 6; наказом Державного комітету професійно-технічної освіти Української РСР у 1979 році  Михайловецьке сільське професійно-технічне училище № 6 реорганізоване в Середнє сільське професійно-технічне училище № 6 с. Михайлівці (навчальний заклад здійснює підготовку кваліфікованих робітників з отриманням повної загальної середньої освіти); наказом Вінницького обласного управління професійно-технічної освіти від 10.08.1984 № 264 «Про реорганізацію профтехучилищ Вінницької області» Середнє сільське професійно-технічне училище № 6 реорганізовано у  Професійно-технічне училище № 36 с. Михайлівці Мурованокуриловецького району.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.02.2004 № 146 «Про вдосконалення мережі професійно-технічних навчальних закладів Вінницької області», шляхом зміни типу професійно-технічне училище № 36 с. Михайлівці реорганізовано та йому встановлено повне найменування: Михайловецький професійний аграрний ліцей.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора