A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Михайловецький професійний аграрний ліцей

Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

Відбувся випускний вечір для учнів Михайловецького ПАЛ

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників  Михайловецького професыйного аграрного лыцею. Урочистості, присвячені випуску 2021 року, відбувалися у приміщенні актова зала ліцею, у  красивій, ошатно вбраній   залі, де впевнені у собі, розумні й креативні учні отримали свідоцтва про освіту. З цією важливою подією випускників прийшли привітати Реморов Ярослав станіславович директор ліцею. Він бажали випускникам щасливої та світлої дороги в доросле життя, наполегливості в досягненні наміченої мети, наснаги та оптимізму. Багато ще теплих слів в цей вечір почули на свою адресу випускники від батьків, майстрів та вчителів ліцею. 

15:56 30.06.2021

Конкурс фітодизайнерської майстерності

Михайловецький професійний аграрний ліцей прийняв участь у обласній виставці - конкурсі фітодизайнерської майстерності "Весняний подарунок", присвячений Міжнародному жіночому дню - 8 Березня. Роботи учнів, викладачів ліцею.

01:49 04.03.2021

Бесіда з поліцією

Цікава та змістовна зустріч учнів Михайловецького професійного аграрного ліцею із правоохоронцями району.

14:00 24.02.2021

Радо чекаємо на вас.

У нашому ліцеї навчаються діти, які систематично дотримуються карантинних вимог та масочного режиму. Адміністрація ліцею піклується про життя та здоров’я дітей, бо створені сприятливі умови для навчання та проживання учнів в гуртожитку. У навчальному закладі є чудова актова зала для проведення позакласних виховних заходів, одна із кращих в області, є тренажерна зала для систематичних тренувань любителів спорту та зміцнення здоров’я кожного бажаючого.

11:00 15.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора