A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Михайловецький професійний аграрний ліцей

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Дата: 02.10.2020 11:03
Кількість переглядів: 113

Михайловецький професійний аграрний ліцей – єдиний заклад професійної (професійно-технічної) освіти, котрий уже понад 60 років успішно функціонує на території Мурованокуриловецького району. Змінилися часи, політичні пріоритети, орієнтири і, навіть, країни, а ми й досі залишаємось вірними своєму життєвому покликанню – готувати кваліфікованих працівників для потреб сільського господарства та ринку праці нашого регіону. І таке довголіття є результатом не лише професіоналізму та працелюбності нашого великого і успішного колективу, а, насамперед, тісній і плідній співпраці ліцею із Мурованокуриловецькою районною профспілковою організацією працівників освіти (усіх вчителів району), усіма навчальними закладами нашого району, взаєморозумінню та активній громадянській позиції дирекцій та педагогів шкіл, інтернатів та дитячих садочків.

Саме завдяки вам, шановні вчителі Мурованокуриловеччини, та вашій допомозі, ми щороку приймаємо до ліцейної сім’ї нових учнів, студентів, котрі із задоволенням приходять до нас, аби навчатись у нових, обладнаних сучасними шкільними меблями та інформаційно-комунікаційними технологіями класах, набувати та вдосконалювати професійні навички у виробничих майстернях, лабораторіях та навчальному господарстві ліцею, проводити своє дозвілля в спортивно-масовій та гуртковій діяльності, а по завершенню навчання повертаються у рідні домівки, аби жити й працювати на базі підприємств та організацій нашого району…

В підтвердження сказаних нами слів, хочемо зазначити, що не зважаючи на непросту ситуацію в країні, вперше за роки незалежності, цьогоріч у нашому ліцеї набір на навчання в річні групи та за інтегрованими професіями «Кухар; кондитер» і «Тракторист-машиніст сільськогосподарського(лісогосподарського) виробництва; слюсар-ремонтник; водій автотранспортних засобів» (3 роки навчання) відбувався на конкурсній основі(кількість бажаючих навчатись була більшою за кількість місць у навчальних групах).

ПЕРША НЕДІЛЯ ЖОВТНЯ – ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ОСВІТЯН. Але цього року воно особливе. Адже сьогодення довело, що не лише педагоги, технічний та інженерний склад навчальних закладів причетні до цього свята, цьогорічна весна, як ніколи до цього, показала роль батьків, дідусів та бабусь у навчанні та вихованні дітей. Дистанційне навчання стало викликом для усієї країни в цілому та кожної родини окремо.

Саме тому, директор ліцею Реморов Ярослав Станіславович, адміністрація Михайловецького професійного аграрного ліцею, профспілковий комітет та робочий колектив закладу щиросердечно вітають УСІХ з Днем працівника освіти! Бажаємо міцного здоров’я вам та вашим рідним, миру та злагоди, достатку та Божих благословень вашим домівкам. Навчаймося! Зростаймо! Вдосконалюймось! Бо розвиток і самореалізація – то особлива потреба людини, яка супроводжує її протягом усього її життя.

Голова профкому Добрянський О.В.

Методисти Дячук Н.І., Шпіклірний В.В.

Директор Михайловецького професійного аграрного ліцею

Реморов Я.С


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора